top of page

Stav: jen informujeme

Obytný komplex Jarov

700 nových bytů je téměř zdvojnásobení počtu bytů v mikrolokalitě. Zastupitelé řeší pouze absenci sociálního bydlení. V rámci participace se jen řešilo, zda v přízemí chcete cukrárnu či zeleninu.

Diskuse na téma přehlcení dopravy (auta i MHD), zahlcení sužeb jako pediatři, školky, školy, nedostatek zeleně, likvidace pracovních příležitostí v tomto areálu, stejně tak trampolínové centrum, posilovna, hospoda == jedno velké NIC.

Stav: předáno na MČP3

Absence chodníku u multifunčkního hřiště Buková
a Náměstí Buková/Květinková

Vše podstané je vysvětleno v precizně vypracovaném přiložené dokumentu. Jakýsi pokus o řešení (části týkající se absentujícího chodíku) přislíbili pánové Rut a Žaloudek z MČP3.

Stav: dotazování pomocí zákona 106

Prodej bytů ve vlastnictví Prahy 3 Magistrátu hl. m Praze

Přesněji jde o byty ve vlastnictví akciové společnosti SZMP3 (Správa zbytkového majetku Praha 3)  - ta je 100% vlastněna Prahou 3

Informace se dozvíte z přiložených dokumentů. Pokud naleznete Váš dům na seznamu (Pozor - jde o soukromá SVJ) neváhejte nás kontaktovat pro podrobnější informace a koordinaci postupu)

Informace zatím z MČP3 lezou jak z chlupaté deky a jen pomocí 106. Jiné oficiání informace nejsou k dispozici.

Ale zřejme jde o převod do fondu magistrátních takzavaných sociálních bytů pod správou pana Zábranského https://www.piratiastarostove.cz/kandidati/mgr-adam-zabransky/

bottom of page